Apolenka

ON

Narozen v Opave

07/02/1961

ZS

1967 - 1975

Hazena?

1977 - 1980

VKUS Brno

1977 - 08/01/1980

Emigrace do USA

08/01/1980

Harrah's

1981

Studia Berkeley

1981 - 1985

Studia Dartmouth

1985 - 1989

Drexler Burnham Lambert

1989

Bank of Amerika

1989

Credit Suisse First Boston (London)

1990 - 1991

Credit Suisse First Boston (Praha)

1991 - 1994

Hartig (restaurace)

10/06/1992

Clen dozorci rady Metrostavu

02/18/1993 - 01/05/1994

Zetor, clen predstavenstva

1994 - 1997

Clen dozorci rady Chemopetrolu

01/01/1994 - 07/31/1995

Patria Finance

07/23/1994 - 01/28/2002

Clen dozorci rady Metalimexu

02/17/1995 - 07/19/1995

Clen predstavenstva Ceskeho Telekomu

04/18/1996 - 12/06/1999

Prodej 49 pct Patrie Bruxel Lambert

07/01/1996

Privatizace Becherovky

10/1997

Roomers o prodeji Patrie Komercni bance

10/1997

Clen dozorci rady Becherovky

05/12/1998 - 10/07/2002

Prodej majority KBL (KBC)

07/1998

Doprodej Patrie KBC

10/2000

TV3

01/2001

Odchod na odpocinek

01/28/2002

Zacatek bitvy o CRa

02/2004

Predstavenstvo CRa

04/2004 - 07/2004

RPG kupuje Karbon Invest

11/10/2004

Zacina stavba Modravy

01/2005

Nevylucuji vstup na burzu

12/2005

Majorita v Respektu

06/2006

Snizeni kapitalu a obri uver

11/20/2006

Nadace ZB

2007

Prudke zvyseni odhadu zasob uhli

12/12/2007

IPO

05/07/2008

Akvizice Economie

08/2008

Knihovna - koupe domu

08/02/2010

Omega Pharma Quick Step

2011 - 2013

Klein Constantia

05/27/2011

Vznik Aspen Institute Praha

07/19/2012

PODMINKY

Sametova revouce

11/17/1989

Privatizace Skoda Auto

04/16/1991

Emise prvnich dluhopisu 14,6 %, 2,5 mld. Kc

03/18/1993

Prvni zasedani Lipy

11/29/1996 - 12/01/1996

Prebirani CS Erste Bank

2000 - 2002

Z 52% na 98%

Parizske jednani o IPB

05/30/2000

Nucena sprava IPB

06/16/2000

Zdenek Tuma guvernerem

12/01/2000

Privatizace Aera Vodochody

12/2005

VNEJSI PROSTREDI

Prezident Vaclav Havel

1989 - 2003

I a II vlada Vaclava Klause

07/02/1992 - 01/02/1998

MF- Ivan Kocarnik, MPO - Vladimir Dlouhy

Vlada Josefa Tosovskeho

01/02/1998 - 07/17/1998

MF - Ivan Pilip MPO - Karel Kunhl

Vlada Milose Zemana

07/22/1998 - 07/12/2002

MF - Pavel Mertlik/Jiri Rusnok MPO - Miroslav Gregr

Vlada Vladimira Spidly

07/15/2002 - 08/04/2004

MF- Bohuslav Sobotka, MPO - Jiri Rusnok/Milan Urban

Prezident Vaclav Klaus

2003 - 2013

Vlada Stanislava Grosse

08/04/2004 - 04/25/2005

MF - Bohuslav Sobotka, MPO - Milan Urban

Vlada Jiriho Paroubka

05/25/2005 - 09/04/2006

MF - Bohuslav Sobotka, MPO - Milan Urban, Ek - Martin Jahn

I a II Vlada Mirka Topolanka

09/04/2006 - 05/08/2009

MF - Vlastimil Tlustý, MPO - Martin Říman

Vlada Jana Fischera

09/04/2009 - 07/13/2010

MF - Eduard Janota, MPO - Vladimir Tosovsky

Vlada Petra Necase

07/13/2010 - 04/21/2013

MF - Miroslav Kalousek, MPO - Martin Kocourek/Martin Kuba