A jegybanki vezetőváltás menete

Simor András 2007.03.03. - 2013.03.02.

02/10/2013 - 02/20/2013
02/26/2013 - 02/27/2013
03/02/2013 - 03/03/2013

Az új jegybankelnök hivatali időszaka 2013.03.03 -

03/03/2013 - 03/04/2013
03/26/2013 - 03/27/2013
03/27/2013 - 03/28/2013
06/24/2013 - 06/27/2013
07/03/2013 - 07/04/2013

Monetáris tanács régi és új tagjainak aránya

02/01/2013 - 03/03/2013
03/04/2013 - 03/27/2013
03/28/2013 - 07/02/2013
07/04/2013 - 08/15/2013