Espanya

Events

Carlos Arias Navarro

3 gen 1974 - 1 jul 1976

TRANSICIÓ

1975 - 1978

Adolfo Suárez

5 jul 1976 - 25 feb 1981

GOVERN DE LA UCD

3 may 1977 - 18 feb 1983

DEMOCRÀCIA

1979 - Present

Leopoldo Calvo Sotelo

25 feb 1981 - 1 des 1982

GOVERN PSOE

1982 - 1996

Felipe González

1 des 1982 - 4 may 1996

GOVERN DEL PP

1996 - 2004

José Maria Aznar

4 may 1996 - 17 abr 2004

José Luís Rodríguez Zapatero

17 abr 2004 - 21 des 2011

Mariano Rajoy

21 des 2011 - Present