Nikita Chroesjtsjov

Chroesjtsjov

17 april 1894
7 september 1953
1954
1954 - 1963
1956 - 1964
23 oktober 1956 - 10 november 1956
4 oktober 1957
1958
oktober 1962
14 oktober 1964
11 september 1971

Ambtstermijnen

30 december 1922 - 21 january 1924
22 january 1924 - 16 oktober 1952
14 september 1953 - 14 oktober 1964

Wereldoorlogen

1914 - 1918
1939 - 1945

Warshaupact

1955 - 1991